Sharerich (8.x-1.2) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: Markup
pl: Znaczniki

en: Delete
pl: Usuń

en: List
pl: Lista

en: Enabled
pl: Włączone

en: Social networks
pl: Portale społecznościowe

en: Reset
pl: Resetuj

en: Weight
pl: Waga

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Default
pl: Domyślny

en: Advanced settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Horizontal
pl: Poziomo

en: Vertical
pl: Pionowo

en: Global settings
pl: Ustawienia globalne

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Allowed HTML tags
pl: Dozwolone znaczniki HTML

en: Orientation
pl: Orientacja

en: Sticky
pl: Przyklejony

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Sharing
pl: Udostępnianie
