Sharerich (8.x-1.2) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: List
sk: Zoznam

en: Enabled
sk: Povolené

en: Weight
sk: Váha

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Default
sk: Predvolené

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: Horizontal
sk: Vodorovne

en: Vertical
sk: Zvislo

en: Global settings
sk: Globálne nastavenia

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Allowed HTML tags
sk: Povolené HTML značky

en: Sticky
sk: Prilepený v zozname

en: Service
sk: Služba

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Sharing
sk: Zdieľanie

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.
