Sharerich (8.x-1.2) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: List
sr: Листа

en: Enabled
sr: Укључено

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Default
sr: Подразумевано

en: ID
sr: ИД

en: Horizontal
sr: Хоризонтално

en: Vertical
sr: Вертикално
