ShareThis (3.0.3) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: Content types
eu: Eduki motak

en: Weight
eu: Pisua

en: Variable
eu: Aldagaia

en: Display
eu: Bistaratu

en: Block
eu: Blokea

en: Location
eu: Kokalekua

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: Global
eu: Globala

en: Context
eu: Testuingurua

en: Node content
eu: Nodoaren edukia

en: Widgets
eu: Widget-ak
