ShareThis (3.0.3) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Content types
hy: Պարունակության տեսակներ

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: Block
hy: Բլոկ

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: @label
hy: @label (@column)
