ShareThis (3.0.3) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Comments
ur: تبصرے

en: Content types
ur: مواد کی اقسام

en: Weight
ur: وزن

en: Variable
ur: ویری ایبل

en: Block
ur: بلاک
