ShareThis (3.1.0) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Comments
ar: التعليقات

en: Content types
ar: أنواع المحتوى

en: Weight
ar: الوزن

en: Variable
ar: متغير

en: Display
ar: العرض

en: Block
ar: الصندوق

en: Location
ar: الموضع

en: Advanced
ar: متقدم

en: Global
ar: عالمي

en: Context
ar: السياق
