ShareThis (3.1.0) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Comments
be: Каментары

en: Content types
be: Тыпы змесціва

en: Weight
be: Вага

en: Variable
be: Зменная

en: Display
be: Паказ

en: Block
be: Блок

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Advanced
be: Дадаткова

en: Node Types
be: Тыпы матар'ялаў

en: Context
be: Кантэкст
