ShareThis (3.1.0) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Comments
hi: टिप्पणियाँ

en: Content types
hi: विषय वस्तु के प्रकार

en: Weight
hi: मान

en: Variable
hi: परिवर्ती

en: Display
hi: प्रदर्शन

en: Block
hi: ब्लॉक

en: Location
hi: स्थान

en: Advanced
hi: विकसित

en: Context
hi: संदर्भ

en: Bundles
hi: बंडल

en: Selected Service
hi: चयनित सेवा

en: Possible Services
hi: संभव सेवाएं
