ShareThis (3.1.0) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: Content types
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Variable
km: អថេរ

en: Display
km: បង្ហាញ

en: Block
km: ប្លុក

en: Location
km: ទីតាំង

en: Context
km: បរិបទ
