ShareThis (3.1.0) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Comments
sv: Kommentarer

en: Content types
sv: Innehållstyper

en: Weight
sv: Vikt

en: Variable
sv: Variabel

en: Display
sv: Visa

en: Location
sv: Plats

en: Advanced
sv: Utökad

en: Global
sv: Globalt

en: Context
sv: Sammanhang

en: Node content
sv: Nodinnehåll

en: Links area
sv: Länkfält

en: Bundles
sv: Paket
