ShareThis (3.1.0) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Comments
te: వ్యాఖ్యలు

en: Content types
te: విషయ రకాలు

en: Weight
te: భారం

en: Display
te: చూపు

en: Location
te: ప్రాంతం

en: Context
te: సందర్భం
