ShareThis (8.x-2.0-beta1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Comments
am: አስተያየቶች

en: Content types
am: የይዞታ ዓይነቶች

en: Weight
am: ክብደት

en: Block
am: ጥምር

en: Location
am: ቦታ
