ShareThis (8.x-2.0-beta1) - en to cs translation catalogue (20 entries)

en: Comments
cs: Komentáře

en: Content types
cs: Typy obsahu

en: Weight
cs: Váha

en: Variable
cs: Proměnná

en: Display
cs: Zobrazit

en: Block
cs: Blok

en: Location
cs: Místo

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Node Types
cs: Typy uzlů

en: Global
cs: Globální

en: Context
cs: Kontext

en: Links area
cs: Oblast odkazů

en: Widgets
cs: Widgety

en: Sharing
cs: Sdílení

en: Classic Buttons
cs: Klasická tlačítka

en: Vertical Counters
cs: Zobrazení počítadel - vertikálně

en: Horizontal Counters
cs: Zobrazení počítadel - horizontálně

en: Choose a button style:
cs: Volba vzhledu tlačítka:

en: Choose Your Services.
cs: Volba služeb.

en: Insert a publisher key (optional).
cs: Vložte "publisher key" (volitelné).
