ShareThis (8.x-2.0-beta1) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Comments
fa: دیدگاه‌ها

en: Content types
fa: انواع محتوا

en: Weight
fa: وزن

en: Variable
fa: متغیر

en: Display
fa: نمایش

en: Block
fa: بلوک

en: Location
fa: مکان

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: Global
fa: سراسری

en: Context
fa: زمینه

en: Node content
fa: محتوای گره

en: Sharing
fa: اشتراک‌گذاری
