ShareThis (8.x-2.0-beta1) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Comments
lv: Komentāri

en: Content types
lv: Satura veidi

en: Weight
lv: Svars

en: Variable
lv: Mainīgais

en: Display
lv: Ekrāns

en: Block
lv: Bloks

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: Global
lv: Globāls

en: Context
lv: Konteksts

en: Sharing
lv: Koplietošana

en: Bundles
lv: Komplekti
