ShareThis (8.x-2.0-beta2) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Comments
bg: Коментари

en: Content types
bg: Типове съдържание

en: Weight
bg: Тегло

en: Variable
bg: Променлив

en: Display
bg: Дисплей

en: Block
bg: Блокирай

en: Location
bg: Местоположение

en: Sharing
bg: Споделяне
