ShareThis (8.x-2.0-beta2) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Comments
kk: Пікірлер

en: Content types
kk: Контент түрлері

en: Weight
kk: Салмағы

en: Variable
kk: Мәң

en: Block
kk: Блок

en: Location
kk: Орналасуы
