ShareThis (8.x-2.0-beta2) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Comments
sk: Komentáre

en: Content types
sk: Typy obsahu

en: Weight
sk: Váha

en: Variable
sk: Premenná

en: Display
sk: Zobraziť

en: Block
sk: Blok

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Node Types
sk: Typy uzlov

en: Global
sk: Globálny

en: Context
sk: Kontext

en: Node content
sk: Obsah uzla

en: Links area
sk: V oblasti pre odkazy

en: Sharing
sk: Zdieľanie

en: Bundles
sk: Zväzky
