ShareThis (8.x-2.0-beta2) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Comments
ta: கருத்துகள்

en: Content types
ta: உள்ளடக்க வகைகள்

en: Weight
ta: எடை

en: Variable
ta: மாறி

en: Display
ta: காட்சி

en: Block
ta: பெட்டி

en: Location
ta: இடம்

en: Advanced
ta: மேம்பட்ட

en: Global
ta: உலகளாவிய

en: Context
ta: சூழல்

en: Bundles
ta: கட்டுக்கள்
