ShareThis (8.x-2.0-beta2) - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: Comments
uk: Коментарі

en: Content types
uk: Типи матеріалів

en: Weight
uk: Вага

en: Variable
uk: Змінна

en: Display
uk: Показ

en: Block
uk: Блок

en: Location
uk: Місце розташування

en: Advanced
uk: Розширені

en: Publisher ID
uk: Ідентифікатор видавця

en: Node Types
uk: Типи матеріалу

en: Global
uk: Глобальне

en: Context
uk: Контекст

en: Node content
uk: Вміст матеріалу

en: Links area
uk: Область посилань

en: Widgets
uk: Віджети

en: Sharing
uk: Обмін

en: Bundles
uk: Пакети

en: Enable comments
uk: Дозволити коментарі

en: Facebook Like
uk: Facebook Вподобати

en: External URL
uk: Зовнішній URL

en: View Modes
uk: Режими перегляду
