ShareThis (8.x-2.0-beta3) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Comments
ca: Comentaris

en: Content types
ca: Tipus de contingut

en: Weight
ca: Pes

en: Display
ca: Visualització

en: Block
ca: Bloc

en: Location
ca: Localització

en: Advanced
ca: Avançat

en: Node Types
ca: Tipus de node

en: Node content
ca: Contingut del node

en: Bundles
ca: Embolcalls
