ShareThis (8.x-2.0-beta3) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Comments
ps: څرګندونې

en: Weight
ps: وزن

en: Variable
ps: بدلیده

en: Block
ps: غونډ

en: Advanced
ps: پرمخ تللی

en: Bundles
ps: بنډلونه
