ShareThis (8.x-2.0-beta3) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Comments
ro: Comentarii

en: Content types
ro: Tipuri de conținut

en: Weight
ro: Greutate

en: Variable
ro: Variabilă

en: Display
ro: Afișaj

en: Block
ro: Bloc

en: Location
ro: Locația

en: Advanced
ro: Avansat

en: Bundles
ro: Tipuri
