ShareThis (8.x-2.0-beta5) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Comments
az: Şərhlər

en: Content types
az: Məzmun tipi

en: Weight
az: Çəki

en: Variable
az: Dəyişən

en: Display
az: Monitor

en: Block
az: Blok

en: Location
az: Məkan

en: Advanced
az: Əlavə

en: Global
az: Qlobal

en: Context
az: Kontekst

en: Bundles
az: Paketlər
