ShareThis (8.x-2.0) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Content types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Variable
bo: འགྱུར་ཚད།

en: Display
bo: མངོན་འཆར

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Advanced
bo: མཐོ་རིམ

en: Global
bo: སྤྱི་ཡོངས

en: Context
bo: ནང་དོན་གོང་འོག

en: Node content
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་ནང་དོན

en: Widgets
bo: ལྷུ་ལག

en: Bundles
bo: སྡེབ
