ShareThis (8.x-2.0) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Comments
jv: Komèntar

en: Content types
jv: Tipe kontèn

en: Weight
jv: Urutan

en: Variable
jv: Variabel

en: Display
jv: Tampilan

en: Block
jv: Blok

en: Location
jv: Lokasi

en: Advanced
jv: Mahir

en: Context
jv: Konték
