ShareThis (8.x-2.0) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: Content types
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Weight
ku: سەنگ

en: Variable
ku: گۆڕاو

en: Block
ku: بلۆک

en: Location
ku: شوێن

en: Context
ku: شوێن لە ڕستەدا
