Shariff Social Media Buttons (2.0.0) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Weight
cs: Váha

en: Blank
cs: Prázdná hodnota

en: Icon
cs: Ikona

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: Horizontal
cs: Vodorovný

en: Vertical
cs: Svislý

en: White
cs: Bílá

en: Blocks
cs: Bloky

en: Services
cs: Služby

en: Service
cs: Služba

en: Available
cs: K dispozici

en: Print
cs: Tisk

en: Weight for @title
cs: Váha pro @title
