Shariff Social Media Buttons (2.0.0) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Weight
jv: Urutan

en: Blank
jv: Kosong

en: Icon
jv: Ikon

en: Theme
jv: Tema

en: Horizontal
jv: Horisontal

en: Vertical
jv: Vertikal

en: Standard
jv: Standar

en: Blocks
jv: Blok

en: Print
jv: Céthak

en: Weight for @title
jv: Bobot kanggo @title
