Shariff Social Media Buttons (2.0.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Standard
km: ស្តង់ដារ

en: Blocks
km: ​ប្លុក

en: Print
km: បោះ​ពុម្ព

en: Weight for @title
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់ @title
