Shariff Social Media Buttons (2.0.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Weight
ku: سەنگ

en: Standard
ku: ستاندارد

en: Blocks
ku: بلۆکەکان

en: Available
ku: هەیە

en: Print
ku: چاپکردن

en: Weight for @title
ku: سەنگ بۆ @title
