Shariff Social Media Buttons (2.0.0) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Weight
oc: Pes

en: Theme
oc: Tèma

en: Horizontal
oc: Orizontal

en: White
oc: Blanc

en: Standard
oc: Estandard

en: Blocks
oc: Blòts

en: Grey
oc: Gris

en: Services
oc: Servicis

en: Available
oc: Disponible

en: Print
oc: Impression

en: Canonical URL
oc: URL canonique

en: Weight for @title
oc: Pes de @title
