Shariff Social Media Buttons (2.0.0) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Weight
ro: Greutate

en: Blank
ro: Gol

en: Icon
ro: Pictogramă

en: Theme
ro: Temă

en: Horizontal
ro: Orizontal

en: Blocks
ro: Blocuri

en: Services
ro: Servicii

en: Available
ro: Disponibil

en: Print
ro: Printare

en: Weight for @title
ro: Greutate pentru @title
