Shariff Social Media Buttons (2.0.0) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Weight
sk: Váha

en: Blank
sk: Prázdne

en: Icon
sk: Ikona

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: Horizontal
sk: Vodorovne

en: Vertical
sk: Zvislo

en: CSS
sk: CSS vzhľad

en: White
sk: Biela

en: Standard
sk: Štandardná

en: Blocks
sk: Bloky

en: Services
sk: Služby

en: Service
sk: Služba

en: Available
sk: Dostupné

en: Print
sk: Tlačiť

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title
