Shariff Social Media Buttons (2.0.0) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Weight
sl: Teža

en: Theme
sl: Tema

en: Horizontal
sl: Vodoravno

en: Vertical
sl: Navpično

en: White
sl: Bela

en: Standard
sl: Standardni

en: Blocks
sl: Bloki

en: Print
sl: Natisni
