Shariff Social Media Buttons (2.0.0) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Weight
ta: எடை

en: Blank
ta: வெறுமை

en: Icon
ta: குறுபடம்

en: Theme
ta: தீம்

en: Horizontal
ta: கிடைநிலை

en: Vertical
ta: செங்குத்து

en: Standard
ta: தரமானது

en: Blocks
ta: பகுதி

en: Print
ta: பதிப்பு

en: Weight for @title
ta: @title ன் எடை
