Shariff Social Media Buttons (2.0.0) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Blank
vi: Trống

en: Icon
vi: Biểu tượng

en: Theme
vi: Sắc thái

en: Horizontal
vi: Ngang

en: Vertical
vi: Dọc

en: Standard
vi: Tiêu chuẩn

en: Blocks
vi: Khối

en: Available
vi: Có sẵn

en: Print
vi: In

en: Popup
vi: Tự mở

en: Buffer
vi: Bộ đệm

en: Weight for @title
vi: Độ nặng cho @title

en: Button Style
vi: Kiểu nút
