Shariff Social Media Buttons (2.0.1) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Blank
tr: Boş

en: Icon
tr: Simge

en: Theme
tr: Tema

en: Horizontal
tr: Yatay

en: Vertical
tr: Dikey

en: White
tr: Beyaz

en: Orientation
tr: Yerleşim

en: Standard
tr: Standart

en: Blocks
tr: Bloklar

en: Services
tr: Hizmetler (Services)

en: Available
tr: Mevcut

en: Print
tr: Yazdır

en: Popup
tr: Açılır pencere

en: Weight for @title
tr: @title için ağırlık
