Shariff Social Media Buttons (2.0.1) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Weight
da: Vægt

en: Icon
da: Ikon

en: Theme
da: Tema

en: Horizontal
da: Horisontal

en: Vertical
da: Vertikal

en: E-Mail
da: E-mail

en: White
da: Hvid

en: Blocks
da: Blokke

en: Grey
da: Grå

en: Available
da: Tilgængelig

en: Print
da: Udskriv

en: Canonical URL
da: Kanonisk URL

en: Weight for @title
da: Vægt af @title
