Shariff Social Media Buttons (2.0.1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Blank
hy: Դատարկ

en: Standard
hy: Ստանդարտ

en: Blocks
hy: Բլոկներ

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը
