Shariff Social Media Buttons (2.0.1) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Weight
lt: Svoris

en: Icon
lt: Piktograma

en: Theme
lt: Tema

en: Horizontal
lt: Horizontalus

en: Vertical
lt: Vertikalus

en: White
lt: Baltas

en: Standard
lt: Standartinis

en: Blocks
lt: Blokai

en: Services
lt: Paslaugos

en: Service
lt: Paslauga

en: Print
lt: Spausdinti

en: Weight for @title
lt: @title svoris
