Shariff Social Media Buttons (2.0.1) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Weight
nl: Gewicht

en: Blank
nl: Leeg

en: Icon
nl: Pictogram

en: Theme
nl: Thema

en: Horizontal
nl: Horizontaal

en: Vertical
nl: Verticaal

en: E-Mail
nl: E-mailadres

en: White
nl: Wit

en: Orientation
nl: Oriëntatie

en: Standard
nl: Standaard

en: Blocks
nl: Blokken

en: Services
nl: Diensten

en: Available
nl: Beschikbaar

en: Print
nl: Afdrukken

en: Please enter a valid URL.
nl: Voer een geldige URL in.

en: Canonical URL
nl: Canonical-URL

en: Weight for @title
nl: Gewicht voor @title
