Shariff Social Media Buttons (2.0.0) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Weight
pt: Peso

en: Blank
pt: Vazio

en: Self
pt: Auto

en: Icon
pt: Ícone

en: Theme
pt: Tema

en: E-Mail
pt: Email

en: White
pt: Branco

en: Orientation
pt: Orientação

en: Standard
pt: Padrão

en: Blocks
pt: Blocos

en: Services
pt: Serviços

en: Service
pt: Serviço

en: Available
pt: Disponível

en: Print
pt: Imprimir

en: Canonical URL
pt: URL canônica

en: Weight for @title
pt: Peso para @title
