Shariff Social Media Buttons (2.0.1) - en to ru translation catalogue (22 entries)

en: Weight
ru: Вес

en: Blank
ru: Пустое

en: Icon
ru: Иконка

en: Theme
ru: Тема

en: Horizontal
ru: Горизонтально

en: Vertical
ru: Вертикально

en: White
ru: Белый

en: Orientation
ru: Ориентация

en: Standard
ru: Стандарт

en: AddThis
ru: Добавить это

en: Blocks
ru: Блоки

en: Mail subject
ru: Тема сообщения

en: Services
ru: Службы

en: Available
ru: Доступно

en: Print
ru: Печать

en: Popup
ru: Всплывающее окно

en: Please enter a valid URL.
ru: Укажите корректный адрес (URL)

en: Mail body
ru: Тело сообщения

en: Canonical URL
ru: Канонический URL

en: Buffer
ru: Буфер

en: VK
ru: ВКонтакте

en: Weight for @title
ru: Вес @title
