Shariff Social Media Buttons (2.0.0) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Weight
sr: Тежина

en: Icon
sr: Икона

en: Theme
sr: Тема

en: Horizontal
sr: Хоризонтално

en: Vertical
sr: Вертикално

en: Print
sr: Штампај

en: Weight for @title
sr: Позиција за @title
