Shariff Social Media Buttons (2.0.1) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Theme
th: แบบเว็บไซต์

en: Standard
th: มาตรฐาน

en: Blocks
th: บล็อค

en: Service
th: บริการ

en: Available
th: อนุญาตให้สอบเมื่อ

en: Print
th: พิมพ์

en: Weight for @title
th: ลำดับความสำคัญของ  %title
