Shariff Social Media Buttons (8.x-1.2) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: mail
kk: пошта

en: Blocks
kk: Блоктар

en: info
kk: ақпарат

en: Twitter
kk: Твиттер

en: twitter
kk: твиттер
