Shariff Social Media Buttons (8.x-1.4) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Blank
is: Tómt

en: Icon
is: Táknmynd

en: mail
is: póstur

en: Theme
is: Þema

en: Horizontal
is: Lárétt

en: Vertical
is: Lóðrétt

en: Blocks
is: Blokkir

en: info
is: upplýsingar

en: Print
is: Prenta
