Shariff Social Media Buttons (8.x-1.4) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: mail
km: សំបុត្រ

en: Standard
km: ស្តង់ដារ

en: Blocks
km: ​ប្លុក

en: info
km: ព័ត៌មាន

en: Print
km: បោះ​ពុម្ព
